Где скачать Joomla? На JooMix.org
IMG_20160824_120255

Саме таку назву мала поетична хвилинка, що відбулася в День незалежності України в Лозівоцькій бібліотеці.

Присутні на цьому заході, юні відвідувачі бібліотеки, декламували вірші українських поетів про нашу рідну Україну.

Надзвичайно проникливо звучали голоси маленьких українців, а саме: Ельвіри Назаренко, Артема Співака, Олі Мізіної, Валерії Опари, Насті Кулакевич, Ярослава  Кравченка, Дениса Білика.

З нагоди свята для дітей в бібліотеці...

IMG_1341В рамках проведення заходів, присвячених Дню Незалежності  України, з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України в Леськівській сільській бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно».

Для кожного громадянина України День Незалежності, насамперед, має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти. Саме про це й говорили члени клубу за інтересами «Родовід» на черговому засіданні, присвяченому 25-й...

     IMG_20160823_115648IMG_20160823_125710
DSC_8811

З нагоди 25 річниці незалежності України у селі Степанках пройшла низка тематичних заходів.

20 серпня читачі сільської бібліотеки здійснили Інтернет-мандрівку «Мальовнича Україна». Переглянувши відеоролики «Це моя Україна!» О. Писанчина, «Мальовнича Україна» Черкаського РОМЦ бібліотечної та краєзнавчої роботи, «Степанки за часів Незалежності» Степанківської СБ, учасники заходу побували в різних містах України й вкотре пересвідчилися яка чудова і багата краєвидами наша...

190319
У 2016 році минає 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті українського генія світового масштабу Івана Яковича Франка.
Іван Франко – автор праць з історії та теорії літератури, перекладач творів з російської, польської, чеської, сербської, хорватської, німецької, англійської, французької, старогрецької, римської, арабської, ассиро-вавилонської та інших мов. Твори Франка перекладено багатьма мовами світу. Окремі поезії покладено на музику, деякі прозові твори екранізовано й інсценізовано...

4658

23 серпня Черкаський РОМЦ бібліотечної та краєзнавчої роботи та всі бібліотечні працівники району взяли активну участь у районних заходах до 25-ї річниці незалежності України, які відбулися в селі Худяки.

Напередодні у кожній сільській бібліотеці було розроблено книжково-ілюстративні композиції, присвячені 25-й річниці незалежності України, проведено патріотичні бесіди, підготовлено експрес-інформації, тематичні години, вуличні акції, інтернет-мандрівки та ін.

bghkУкраїна - країна трагедій і краси, країна гарячої любові до народу, довгої вікової героїчної боротьби за його волю. Україна - це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.

День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна, 24 серпня (а саме цього дня наша країна святкує річницю своєї незалежності) є головним державним святом.

Відзначили річницю Незалежності України і в...

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Чорнявка

 
Чорнявка

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Яснозір'я

 
Яснозір'я

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Худяки

 
Худяки

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Сагунівка

 
Сагунівка

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Червона Слобода

 
Червона Слобода

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Степанки

 
Степанки
 

Книжково-ілюстративна композиція СБ№1 с.Руська Поляна

 
Руська Поляна №1

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Леськи

 
Леськи

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Дубіївка

 
Дубіївка

Книжково-ілюстративна композиція СБ с.Вергуни

 
Вергуни

DSCN11151Поринути у світ пригод – це найцікавіша справа, особливо коли тобі від 7 до 15 років. Та найцікавіше занурюватися у пригоди з вірним другом. Таким другом та провідником може стати для дітей Всеволод Нестайко.

6 серпня в Сагунівській сільській бібліотеці з членами літературної студії «Читання з радістю»  працівниками бібліотеки був проведений день творчості відомого дитячого письменника. Розпочався цей захід бесідою «Світ пригод Всеволода Нестайка». Всеволод Нестайко найславніший...

012251012

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (КОНКУРС)

 
24
 
Голосування завершено

Picture1

 

Вивчення іноземної мови в сучасному світі –це одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

dennezal
 
День незалежності України — головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.