Где скачать Joomla? На JooMix.org

Думанецька сільська бібліотека

12321 вересня в сільській бібліотеці с. Думанці, до Міжнародного Дня Миру, відбулась інформаційна година "Хай буде мир віднині і довіку!", в якій взяли участь діти 1-3 класів ЗОШ І-ІІІ ст. По закінченні заходу учні подарували всім присутнім власноруч зроблені голуби, як символ "Миру".

Завідувач бібліотеки
Т.Ф. Лесь

 

 

12416 вересня жителі села Думанці відзначали день села. В будинку культури до цього дня було оформлено етнокуточок «Українська хата». 

Завідувач бібліотеки
Т.Ф. Лесь

115 вересня завідувач сільської бібліотеки спільно з вчителем загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Думанці провели цікавий захід «Я пишаюся тобою, тату!», приурочений Всенародному Дню батька. Дітки молодших класів та їх батьки залишились задоволеними.

54698

23 серпня в будинку культури села Думанці відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. На заході відбулось урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, які визволяли село Думанці в роки Другої світової війни.

5314 березня – День українського добровольця, відзначається він з метою вшанування  мужності та  героїзму  захисників  незалежності, суверенітету  та  територіальної цілісності  України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного  духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань, та на підтримку  ініціативи  громадськості.