Где скачать Joomla? На JooMix.org

Леськівська сільська бібліотека

Останній  шлях на  Україну
leski
22 травня з нагоди 157-ї річниці перепоховання праху Т.Г.Шевченка в Леськівській сільській бібліотеці відбулась  літературна година "Останній шлях на Україну".

Працівники бібліотеки розповіли про останні роки життя Т.Г. Шевченка та про повернення праху Великого Кобзаря на рідну землю. Учасники заходу познайомились з книгами ілюстративно-документальної виставки  "Ми горді іменем Шевченка" та прочитали улюблені вірші поета.

В бібліотеці села Леськи відбулась літературна година "Душа народу - мова"

45821 лютого традиційно відзначається Міжнародний  день рідної мови. З нагоди цього свята в Леськівській  сільській бібліотеці  було проведено літературну годину "Душа народу – мова".

   В селі Леськи вшанували учасників бойових дій на території інших держав

45236Цими днями в приміщенні  Леськівської сільської бібліотеки відбулась зустріч  з учасниками бойових дій на територіях інших держав, присвячена 29-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Нев'янучий вінок пам'яті героїв Крут

IMG 2947

Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
" На порох стерти, перебити!"-
Іде на Київ Муравйов.
Полка його не зупинити,
Коли стають до бою діти,
Народ цей - не перемогти!

Час згадати нашу славу

IMG_2683

Напередодні Дня козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці в Леськівській сільській бібліотеці, для учнів молодших класів  загальноосвітньої школи, була проведена історична година "Час згадати нашу славу".

IMG_237322 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Головна мета відзначення цього дня – вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.