Где скачать Joomla? На JooMix.org

Україно, земле рідна, земле сонячна і хлібна

bghkУкраїна - країна трагедій і краси, країна гарячої любові до народу, довгої вікової героїчної боротьби за його волю. Україна - це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.

День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна, 24 серпня (а саме цього дня наша країна святкує річницю своєї незалежності) є головним державним святом.

Відзначили річницю Незалежності України і в Мошнівській сільській бібліотеці. Цікаво і змістовно було проведено історичну п'ятихвилинку «Україно, земле рідна, земле сонячна і хлібна». Бібліотекар розповіла присутнім про те, як було ухвалено Акт проголошення незалежності України та його історичне значення для нашого народу.

Діти переглянули відео про нелегкий шлях до незалежності нашої країни. В бібліотеці також оформлено книжкову виставку «З Україною в серці ».

Метою проведення заходу було донести до дітей, що любити свою Батьківщину, знати її історію, шанувати пам´ять пращурів - означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для тебе інші, та що для інших збережеш ти.

                                                                                                       Бібліотекар
                                                                                                       Клименко І.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IT news