Где скачать Joomla? На JooMix.org

Квітуй, Україно, і слався в віках!

DSC_8811

З нагоди 25 річниці незалежності України у селі Степанках пройшла низка тематичних заходів.

20 серпня читачі сільської бібліотеки здійснили Інтернет-мандрівку «Мальовнича Україна». Переглянувши відеоролики «Це моя Україна!» О. Писанчина, «Мальовнича Україна» Черкаського РОМЦ бібліотечної та краєзнавчої роботи, «Степанки за часів Незалежності» Степанківської СБ, учасники заходу побували в різних містах України й вкотре пересвідчилися яка чудова і багата краєвидами наша країна, дізналися чим славиться Черкаський район та рідне серцю село. До уваги  присутніх представлено книжково-ілюстративну композицію «Вічно живи, Україно!».

DSC_8723

21 серпня біля будинку культури відбулась концертна програма «Квітуй, Україно, і слався в віках!» за участю місцевих аматорів. Свято вели чарівна Оксана та харизматичний Микола Костенки. Від депутатського корпусу з вітальним словом виступила Світлана Нечаєнко. Концерт вразив яскравими виступами та жанровим розмаїттям виконуваних пісень. Усіх охочих частували  козацькою кашею, морозивом та солодощами. А на дітвору чекали розваги й конкурси від Черкаського театру «Пересмішник». Завершила вечір молодіжна дискотека. Організатори щиро дякують за спонсорську допомогу у проведенні дійства Степанківській сільській раді та СТОВ «Степанки».

DSC_8803

23 серпня Степанківська сільська рада взяла участь у районному святі до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору, яке проходило в с. Худяках. Свої досягнення за чверть століття громада презентувала на виставці робіт народних умільців: фотоколаж «Степанки за часів незалежності», красувалися вишиті рушники майстринь Катерини Яценко та Любові 

DSC_8704

Трубенко, гончарні вироби сільського майстра Олександра Линника, вироби учнів Степанківської ЗОШ І-ІІІ ст., лікеро-горілчана продукція від заводу «Національна горілчана компанія» та ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп, запашний коровай та смачні вареники від СТОВ «Степанки», апетитний шашлик від шашличної «Три тополі» та ін.

24 серпня шанувальники футболу стали свідками цікавої та захоплюючої гри товариського матчу «Ветерани с. Степанки – ветерани с. Хацьки», який закінчився рахунком 5:4 на користь степанківчан.

 

Альона Недуха,
завідувач сільської бібліотеки.

 


 

IT news