Где скачать Joomla? На JooMix.org

Година скорботи «Рік, коли плакали ангели»

Темі голодомору в Україні  1932-1933  років було  присвячене  засідання  літературно-мистецького клубу «Провесінь»,  який  працює  при  Руськополянській   сільській  бібліотеці. Розпочалася скорботна година декламуванням поеми місцевого поета Миколи  Шинкаренка «Голодомор», яка нікого не залишила байдужим та викликала сльози у всіх присутніх. Також читали  свої вірші про голодомор й  інші  учасники   клубу.
     Продовжилась  година  обговоренням  статті Валерія Швеця «Чому  голодомор став можливим?», надрукованій  в газеті«Літературна  Україна» за 26 листопада  2015 року.
     До цього дня в бібліотеці була оформлена книжково-документальна виставка «Голодомор 33-го: біль і пам’ять серця». Впродовж всього заходу горіла свічка пам’яті, яка  символізувала скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів.
     Керівник клубу С.В. Корчинська  принесла на годину скорботи власноруч спечену хлібину, яку розділила між  всіма  присутніми  та  внесла  пропозицію започаткувати акцію «Поділись хлібом», тобто кожного року в цей день ділитись хлібом з усіма нужденними.

IMG_0856

IMG_0835

 

 

 

Бібліотекар Руськополянської СБ №1
Л.Ф. Вивериця

IT news