Где скачать Joomla? На JooMix.org

"Чорнобиль: погляд з минулого в майбутнє".

IMG_20151211_14090111 грудня 2015 року в Хацьківській сільській бібліотеці пройшла бесіда з учнями 9-11 класів Хацьківської ЗОШ на тему "Чорнобиль: погляд з минулого в майбутнє". З метою якомога повніше розкрити тему заходу, було  оформлено книжкову поличку "Просить дерево пам`яті: "Пом`яни, пом`яни...".
     Несподіваний для всіх вибух на 4-му блоці Чорнобильської АЕС у 1986 р. був певною межею, що розділила наше життя на дві частини: відносно спокійну, мирну до аварії і, повну драматизму, після неї. За роки, які минули після аварії на ЧАЕС, ми пройшли складний шлях від неузгоджених, методично не скоординованих дій підрозділів різних відомств (військ хімічного захисту Міністерства оборони, санепідемстанцій, Держкомгідромету, геологічної служби, академічних інститутів тощо) до достатньо розвиненої служби радіаційного і наукового моніторингу Міністерства з надзвичайних ситуацій і НАН України в другій половині 90-х років минулого століття.
      На даний час вжито комплекс рішучих заходів, спрямованих на ефективну ліквідацію наслідків цієї аварії. На жаль, зараз вже немає з нами тих відважних героїв, які першими кинулися рятувати наші з Вами життя. Вічна Вам пам`ять і низький Вам уклін! А тим  героям-ліквідаторам, котрі залишилися живими  після ліквідації – Велике спасибі за наше життя!!

 Завідувач бібліотеки с. Хацьки
Козакевич Т.

IT news