Где скачать Joomla? На JooMix.org

Бібліотекарі району відвідали семінар-практикум та слухали вірші поета-аматора Івана Жученка

IMG_5868Відповідно до плану роботи, 27 квітня на базі Черкаського РОМЦ бібліотечної та краєзнавчої роботи відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників за темою «Використання традиційних та новітніх технологій при наданні інформаційних послуг користувачам».

Семінар розпочала директор центру Валентина Канюка, яка ознайомила присутніх зі Стратегією розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України» та Довгостроковою стратегією розвиткуIMG_5879 української культури — стратегією реформ.

Директор районної дитячої бібліотеки Ірина Тимошенко виступила перед присутніми з методичними рекомендаціями щодо роботи з читачами-дітьми та передала дипломи для дітей, які боролися за почесний титул найерудованішого, найвдумливішого, найактивнішого читача «Найкращий читач України» та учасникам обласного веб-квесту із популяризації творчості Майї Фролової «Вічна таїна таланта».

IMG_5872Завідувач відділу організаційно-методичної роботи Лідія Гріщенко розкрила тему «Підвищення компетентності та професійної майстерності бібліотекарів», оголосила результати діяльності бібліотечних закладів за І квартал та визначила ключові позиції розвитку бібліотек на поточний рік.

Також цього дня колеги мали змогу отримати консультації від IMG_5889завідувачів відділів методичного центру Наталії Проценко, Лариси Воскобійник, Тетяни Крупченко та поділитися власним досвідом роботи.

Доброю традицією методичного центру стали творчі зустрічі з поетами-аматорами, жителями району. Тож родзинкою семінару  стала зустріч бібліотекарів із поетом-аматором, завідувачем народного музею історії села Сагунівка Іваном Жученком, який презентував присутнім збірку власних віршів «Чолом тобі, село із IMG_5859магдебурзьким правом».

Збірка розкриває любов поета до життя та рідного краю, до села, до матері, вона пронизана щирим захопленням мальовничою українською природою. Автор із задоволенням подарував свою збірочку кожній сільській бібліотеці та декілька примірників залишив для методичного центру, що був ініціатором її створення.

Директор РОМЦ

бібліотечної та краєзнавчої роботи

Валентина Канюка