Где скачать Joomla? На JooMix.org

Мошнівська сільська бібліотека


             У бібліотеці села Мошни вшанували пам’ять Кобзаря

452З метою ознайомити читачів із творчою спадщиною письменника, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка, виховати любов і повагу до його творчості, розвинути емоційно-ціннісну сферу та навички художнього читання у Мошнівській сільській бібліотеці відбулася історична година «Стежками, де ходив Тарас».

"Слава Небесній Сотні!" - під такою назвою пройшла історична година у бібліотеці села Мошни

56820 лютого у Мошнівській cільській бібліотеці відбулася  історична година "Слава Небесній Сотні!", з метою сприяння формуванню у дітей історичної пам’яті, виховання почуття патріотизму та бажання стати гідними громадянами України.  

                      В Мошнівській сільській бібліотеці пройшла година слави «Такий бажаний визволення день»

1235Дуже мало залишилося  учасників, ветеранів, свідків тих страшних подій Другої Світової війни – вони відійшли у безсмертя. Та ми повинні пам’ятати і розповідати наступним  поколінням про невмирущий подвиг, мужність і незламність людини-солдата, людей, які відстоювали волю і незалежність своєї Батьківщини.

85-ті роковини Голодомору 1932 - 1933 років в Україні відзначили в Мошнах 

5627 листопада у музеї імені Тараса Григоровича Шевченка села Мошни відбувся захід «Голодомор: пам’ять во спасіння». Присутні прослухали історичну розповідь «Чорні крила Голодомору» та переглянули викладку літератури, присвячену цій події. 

В Мошнівській сільській бібліотеці відбулась історична година "Фронтова лінія життя"

425Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. 28 жовтня в Україні щорічно відзначають день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України. Пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях. 

Черкащина - колиска козацької волі

IMG_3001

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України,  День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою та символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.