Где скачать Joomla? На JooMix.org

Дубіївська сільська бібліотека

             «Живі, бо пам’ятаємо…» - у Дубіївській сільській бібліотеці пройшов захід присвячений Голодомору в Україні

15З нагоди  85-х роковин Голодомору 1932-1933 років — геноциду українського народу та Дня пам'яті жертв голодоморів, в Дубіївській сільській бібліотеці відбулася година пам’яті «Живі, бо пам’ятаємо…».

P9290534В Дубіївській сільській бібліотеці пройшов день відкритих дверей «Цей дивосвіт – бібліотека», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

P923051223 вересня в Дубіївській сільській бібліотеці, за чайною церемонією в японському стилі, відбувся вечір «Японія – країна вранішнього сонця», присвячений Року Японії в Україні. 

P5050415До Дня пам'яті й примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Дубіївській сільській бібліотеці провели годину пам’яті «Перемога, свята перемога! Не дай нам Бог забути!...»

P4220Чорнобиль – код національної трагедії і разом з тим безмежної мужності і людської гідності. Так, вже тридцять один рік живуть люди з присмаком полинової гіркоти.

26 квітня в Дубіївській сільській бібліотеці відбулася година пам’яті «Чорні крила біди», присвячена 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

PA142224Споконвіку до нашої хати
Приходять непрохані гості,
Намагаються вибити двері до хати
Могутнім плечем,
Зустрічаємо їх, як усіх ворогів,
На калиновім мості,
І не хлібом, не сіллю вітаємо їх,
А вогнем і мечем…
О. Шевченко