Где скачать Joomla? На JooMix.org
 

moshni081119Цікаво пройшла година інформації «Не цураймося мови!» у Мошнівській сільській бібліотеці, присвячена Дню української писемності та мови. Діти дізнались, що значить поважати рідну мову, прослухали «Легенду про українську мову» та переглянули книжкову виставку-огляд «Наша мова - мова рідної землі».

moshni0114 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва наша держава святкує День захисника України.

Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звичаї предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність   та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора, вшанувати тих, хто поклав на Сході своє життя.

dozdorovya1Третього жовтня у музеї Т.Г.Шевченка в с. Мошни бібліотечні працівники сільської бібліотеки  для людей похилого віку провели пізнавальну годину   «До здоров’я без ліків». Мета заходу – усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя, ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про себе.

bondar1 жовтня виповнилося 75 років з дня народження заслуженого художника України Івана Бондаря

До ювілейної дати славетного земляка для дітей та юнацтва в Мошнівській сільській бібліотеці  відбулася пізнавально-краєзнавча година «Його доля - мистецтво». Під час проведення заходу учні ознайомилися з життєвим та творчим шляхом Івана Бондаря.

yasnozirya
30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята у Яснозірській сільській бібліотеці проведено день відкритих дверей «Дім, який відкриває світ». В цей день  відбулося засідання за круглим столом та екскурсія до бібліотеки для молодших школярів. Для відвідувачів було також запропоновано відео мандрівку «Бібліотеки світу».

dumantsi1dumantsi2dumantsi3
На гостину до Думанецької сільської бібліотеки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек завітали маленькі гості. Для найменшеньких читачів було проведено ряд цікавих масових заходів:

- інформаційна п’ятихвилинка «Хранителі духовної спадщини»;

- виставка малюнків «Бібліотека 21-го століття»;

- голосні читання творів Т.Г.Шевченка;

- засідання за круглим столом «Я читаю, тому що…».

Діти дізнались, що означає слово «бібліотека», роздивились книжкові виставки та отримали цікаві книжечки.