Где скачать Joomla? На JooMix.org

Леськівська сільська бібліотека

В бібліотеці села Леськи відбулась літературна година "Душа народу - мова"

45821 лютого традиційно відзначається Міжнародний  день рідної мови. З нагоди цього свята в Леськівській  сільській бібліотеці  було проведено літературну годину "Душа народу – мова".

   В селі Леськи вшанували учасників бойових дій на території інших держав

45236Цими днями в приміщенні  Леськівської сільської бібліотеки відбулась зустріч  з учасниками бойових дій на територіях інших держав, присвячена 29-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Нев'янучий вінок пам'яті героїв Крут

IMG 2947

Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
" На порох стерти, перебити!"-
Іде на Київ Муравйов.
Полка його не зупинити,
Коли стають до бою діти,
Народ цей - не перемогти!

Час згадати нашу славу

IMG_2683

Напередодні Дня козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці в Леськівській сільській бібліотеці, для учнів молодших класів  загальноосвітньої школи, була проведена історична година "Час згадати нашу славу".

IMG_237322 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Головна мета відзначення цього дня – вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.

IMG_2346

Табір "Дніпрова хвиля", що працює при Леськівській загальноосвітній школі - це незабутні дні літніх канікул для дітей. Особливо активно та цікаво вони проходять у стінах бібліотеки та будинку культури.