Где скачать Joomla? На JooMix.org

Слава Небесній Сотні!

nebesna sotnya20  лютого  у  Мошнівській  сільській бібліотеці  відбулася   історична  година  «Слава Небесній сотні!». Мета заходу - сприяння формуванню у дітей та юнацтва історичної пам’яті, виховання почуття патріотизму та бажання стати гідними громадянами України.  
 

Година розпочався з огляду виставки «Небесна сотня: Герої не вмирають» та відео перегляду.  Бібліотекарі розповіли присутнім,  чому саме виникла назва «Небесна Сотня» та про наслідки Революції Гідності, адже немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, яка сталася п’ять  років тому на Майдані Незалежності. Вважають, що їхні душі потрапили до раю і з неба Сотня продовжує охороняти Україну.

 Держава визнала їх героями: їхніми іменами названо вулиці й площі в різних містах України. Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя.

Захід завершився зверненням до присутніх шанобливо ставитися до Героїв Небесної сотні, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, та хвилиною мовчання.