Где скачать Joomla? На JooMix.org

Чорнявська сільська бібліотека

mova chornyavka9 листопада в Чорнявській сільській бібліотеці для дітей та юнацтва було проведено вечір, присвячений Дню української писемності та мови та Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. На свято були запрошені директор Чорнявської ЗОШ 1-3 ступенів Селецька Ганна Іванівна, вчитель початкових класів Тужик Катерина Свиридівна, директор будинку культури Ворона Валентина Іллівна. На заході лунали вірші про рідну мову та проведено перегляд нових надходжень літератури.

chrn01chrn02chrn03

В бібліотеці села Чорнявка вшанували Героїв Небесної Cотні

235Cьогодні, у Чорнявській сільській бібліотеці, для відвідувачів проведено годину пам’яті "У їхніх серцях жила Україна", на честь Героїв, які загинули за честь, за волю, за країну, в якій не страшно жити, народжувати дітей, бачити своє майбутнє.

В селі Чорнявка пройшла історична година до дня визволенння села від нацистських загарбників

IMG_20171214_12094214 грудня в селі Чорнявка до дня визволення села в роки Другої світової війни, біля пам’ятного знаку односельчанам загиблим на фронтах в роки Великої Вітчизняної війни, проведено історичну годину-спогад "Миттєвості війни - це вічна пам'ять людства", в якій взяли участь учні школи, вчителі, молодь та небайдужі жителі села.

Жителі села Чорнявка долучились до відзначення Дня пам'яті жертв Голодомору

25Цими днями в селі Чорнявка, біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору, зібралися учні Чорнявського НВК , вчителі, молодь, жителі села. Для присутніх проведено  історичну годину - «Голодомор терновий вінок».

В бібліотеці села Чорнявка провели історичну годину "Україна гідна Свободи"

20170314_105014

Що таке гідність? Революція 2013-2014 років - це не протистояння Заходу й Сходу - це протистояння між тими, хто має гідність і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає.  Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти. Я пишаюсь тобою, мій рідний народе, бо заради Вкраїни, за гідність й свободу, прості люди безстрашно стали пліч-о-пліч проти звірства і хамства влади.