Где скачать Joomla? На JooMix.org

Чорнявська сільська бібліотека

В бібліотеці села Чорнявка вшанували Героїв Небесної Cотні

235Cьогодні, у Чорнявській сільській бібліотеці, для відвідувачів проведено годину пам’яті "У їхніх серцях жила Україна", на честь Героїв, які загинули за честь, за волю, за країну, в якій не страшно жити, народжувати дітей, бачити своє майбутнє.

В селі Чорнявка пройшла історична година до дня визволенння села від нацистських загарбників

IMG_20171214_12094214 грудня в селі Чорнявка до дня визволення села в роки Другої світової війни, біля пам’ятного знаку односельчанам загиблим на фронтах в роки Великої Вітчизняної війни, проведено історичну годину-спогад "Миттєвості війни - це вічна пам'ять людства", в якій взяли участь учні школи, вчителі, молодь та небайдужі жителі села.

Жителі села Чорнявка долучились до відзначення Дня пам'яті жертв Голодомору

25Цими днями в селі Чорнявка, біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору, зібралися учні Чорнявського НВК , вчителі, молодь, жителі села. Для присутніх проведено  історичну годину - «Голодомор терновий вінок».

В бібліотеці села Чорнявка провели історичну годину "Україна гідна Свободи"

20170314_105014

Що таке гідність? Революція 2013-2014 років - це не протистояння Заходу й Сходу - це протистояння між тими, хто має гідність і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає.  Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти. Я пишаюсь тобою, мій рідний народе, бо заради Вкраїни, за гідність й свободу, прості люди безстрашно стали пліч-о-пліч проти звірства і хамства влади.

І оживає дух козацький

20171012_130651

12-13 жовтня в Чорнявській сільській бібліотеці відбулась  подорож сторінками історії "І оживає дух козацький", присвячена Дню українського козацтва та інформаційна п’ятихвилинка для учнівської молоді "Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені і в кожному із нас".

20170314_104559День українського добровольця – це день, що відзначається в Україні 14 березня. Установлений він Верховною Радою України з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, територіальної цілісності України.