Где скачать Joomla? На JooMix.org

На базі КЗ «Черкаська районна дитяча бібліотека» Черкаської районної ради пройшло навчання «Участь у грантових проектах як засіб модернізації діяльності бібліотек»

IMG_20170913_153532

У рамках проблемно-цільового навчання працівників бібліотек області на базі комунального закладу «Черкаська районна дитяча бібліотека» Черкаської районної ради пройшло навчання «Участь у грантових проектах як засіб модернізації діяльності бібліотек».

Директор бібліотеки Тимошенко Ірина Василівна поділилася досвідом перемоги у програмі соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» від компанії «Монсанто», завдяки якій для наймолодших діток та їхніх батьків було облаштовано книжково-ігровий куточок із зручними меблями, цікавими книжками та незвичайна «Космічна кімната».

«На перший план сьогодні виходить проблема організації бібліотечного простору. Сучасна бібліотека покликана бути багатоликою і різною: з «гучними» і «тихими» зонами, з відкритими просторами і відокремленими місцями відпочинку. Тому ми переглянули буквально кожний куточок приміщення, зробивши його якомога зручнішим і привабливішим для користувачів. Сьогодні бібліотекам потрібно не лише забезпечувати максимальний об'єм інформації з вільним і рівним доступом до неї, але і створювати комфортне інтелектуальне середовище, здатне залучати і виховувати нові покоління читачів», - підкреслила Тимошенко І.В.

IT news