Где скачать Joomla? На JooMix.org

Книга в житті людини

IMG_1346Значення книги у житті людини важко переоцінити. З дитячих років вони допомагають нам пізнавати світ, дають поради, засмучують і розвеселяють. Люди, які багато читають, не тільки мають хороші знання, а й ніби проживають різні життя з героями улюблених книг.

Так, 17 жовтня, подарувати дітям молодших класів Руськополянської школи №2 радість зустрічі з книгою прийшли письменники-аматори та члени літературного об’єднання «Провесінь»: Світлана Корчинська, Людмила Клименко, Тетяна Коноваленко та Микола Ненада. Велика частка їхніх творів присвячені дітям.

Зустріч проходила цікаво, живо і змістовно. Гості читали свої вірші, віршовані казки, розповідали про своє дитинство. А керівник об’єднання «Провесінь» Світлана Корчинська ще й співала свої авторські пісні. Теми для своїх творів їм підказують онуки.

IMG_1349

Діти захоплено слухали вірші, потішки, небилиці, дотепи, які так і кликали на розмову про рідне село, родину, друзів. Вони повчальні й 

ненав’язливо вчать дітей добру, ввічливості, поваги до батьків, до природи.

Родзинкою зустрічі стала презентація книги Миколи та Ігоря Ненади «Руська і Поляна», яка викликала жваве обговорення.

Читаючи свої твори автори намагалися залишити в дитячих душах позитивний емоційний слід. Адже живий діалог з письменниками це завжди цікаво і захоплююче.

Гарним доповненням заходу стала книжкова виставка творів жителів нашого села «Літературне сузір’я», організована Руськополянською сільською бібліотекою №2. Всі дякували за радість зустрічі та яскраві враження, які для юних читачів є завжди бажаними.

Зав. бібліотеки
Ткаченко В.Г.

IT news