Где скачать Joomla? На JooMix.org

«Великий терор у країні – сторінками неписаної історії»

IMG_6339Аналізуючи історичні події ХХ століття, неможливо не згадати про політичні репресії «Великого терору» – трагічні сторінки історії, коли сталінські репресії були доведені до максимуму своєї інтенсивності.

Масовий терор тодішня влада країни здійснювала на підставі виявлення та покарання (катування, вироки до розстрілу, що не підлягали оскарженню) так званих ворогів народу: еліт у політиці, війську, економіці, державному апараті, науці та культурі.

У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору масових політичних репресій 1937-1938 років, а 21 травня (у третю неділю травня) відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день, традиційно, здійснюється  покладання квітів до національного меморіального заповідника «Биківнянські могили» – найбільшого в Україні місця захоронення розстріляних та закатованих жертв масових політичних репресій.

До цих жахливих подій історії, які неодноразово торкнулись українців, у відділі організаційно-методичної роботи оформлена викладка-огляд «Великий терор у країні – сторінками неписаної історії», з метою донесення до відвідувачів інформації про злочини, вчинені комуністичним тоталітарним режимом та  про видатних особистостей, яких не оминула  хвиля кровавих подій 1937-1938 років.

методист відділу
організаційно-методичної роботи
А.Г. Кирдода

 

IT news