Где скачать Joomla? На JooMix.org
babyn_yar_2

Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут в роки фашистської окупації України було розстріляно понад 100 тисяч мирних радянських громадян, військовополонених, підпільників, партизанів, заручників, членів ОУН, психічнохворих та інших.

Фашистські карателі знищували тут за національною належністю євреїв і ромів – жінок, стариків і дітей, за ідеологічною – комуністів і комсомольців, а також тих, хто чимось не догодив владі « вищої раси»....

IMG_4687Нині не просто видати книгу навіть письменнику-професіоналу. А що вже казати про  тих, хто тільки ступає на літературні стежки.  У Руській Поляні члени літературного об’єднання «Провесінь» при бібліотеці Будинку культури вирішили самі прийти до своїх майбутніх юних читачів.

Перша зустріч відбулася 29 вересня із учнями ЗОШ №2. Прихопили із собою  книги, видані власним коштом: «Провесінь», «Гніздечко», «Читачок», «Руська і Поляна». Остання з...

66ce30ujio_4fe57a04246d93
serhiyovych_1Михайло Грушевський - автор понад двох тисяч праць, талановитий професор-педагог, видатний історик, дослідник літератури та інших видів мистецтва, письменник, перекладач, етнограф, соціолог, публіцист, лідер впливових в Україні демократичних партій і перший президент Української Республіки, керівник славнозвісного Наукового товариства імені Т. Шевченка у Львові, Українського наукового товариства в Києві та «Літературно-наукового вісника», газет, журналів, один з фундаторів Української Академії наук, автор десятитомної «Історії України-Руси» та історії запорізького козацтва...

IMG_6066Вже  традиційно напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на базі КЗ «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради зібралися бібліотекарі району за дискусійним столом, щоб поділились найцікавішим із життя бібліотек, поговорити про шляхи і форми співпраці бібліотеки і громади, ефективне поєднання традиційних та інтерактивних методів бібліотечної  роботи.

Учасників засідання привітала начальник відділу культури...

DSCN3725

Цього вересневого дня Геронимівка була особливо привабливою і багатолюдною. Опівдні, 25 вересня, все більше жителів збиралось біля Будинку культури – там святкували день села, з нагоди його 228 річниці.

Всі хто був присутній на святі, не змогли обминути затишного куточка, де розкинувся дивосвіт чудових виробів представлених народними майстринями. Найбільше милували зір соломʼяні  капелюхи Тетяни Бондар, її вироби не одного...

SAM_2825З нагоди відзначення Дня партизанської слави у Мошнівській  cільській бібліотеці  була проведена  віртуальна екскурсія та година історичної пам’яті «Живе в народі пам’ять про героїв».

Бібліотекар розповіла дітям про героїв Другої світової війни, про партизанський рух на території рідного краю, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв.

До Дня партизанської слави у бібліотеці організована  книжкова...

DSCN1257

Партизани – наша слава, наша гордість. Партизани це ті сини України, перед якими скинуть шапки цілі століття, якими пишатимуться цілі покоління і складатимуть про них думи і пісні.

Олександр Довженко

Напередодні Дня партизанської слави, 21 вересня в приміщенні музею с. Сагунівка була проведена історична година «Нам не забути подвиг земляків».

Завідувач музею Іван Панасович Жученко розповів учням про партизанську групу, що діяла на території  села...

IMG_1359Нещодавно в Леськівській сільській бібліотеці з нагоди 82-ї річниці від дня народження славного земляка Миколи Шапошника для читачів бібліотеки була проведена бесіда та підготовлена  тематична поличка «Майстер гумору – Микола Шапошник».

Народився Микола Данилович 20 вересня 1934 року в селі Леськи Черкаського району Черкаської області.

Він відомий як прозаїк, поет, публіцист, композитор, автор близько 400 пісень, виконавець козацьких пісень у складі...

ivan_1

Іван Багряний – український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч, відданий патріот України, що перед цілим світом ствердив свою віру в непоборність і вічність буття свого народу.

Його життя було сповнене драм та ризику, небезпек, пригод, зрад життя, та своєю творчістю Багряний довів, що віра в перемогу добра над злом в ньому невмируща та, що ніяким життєвим негараздам не під силу вбити в ньому «Людину»...

kuilpo

У 2016 році минає 115 років від дня народження Семена Дмитровича Скляренка.

Семен Дмитрович Скляренко - відомий український письменник, автор історичних романів, уродженець Черкаського району.

У своїй творчості Семен Скляренко використовував матеріали з історії рідного краю, описував події, які відбувалися на Канівщині і в Прохорівці.

Найвищим досягненням у творчості Семена Скляренка стали історичні романи про період зміцнення і розквіту Київської Русі...

IMG_7259Червонослобідська сільська бібліотека активно працює над задоволенням інформаційних потреб своїх користувачів, зокрема юнацтва і молоді.

З цією метою 8 вересня в сільській бібліотеці відбулося чергове засідання юнацького клубу  «Едельвейс» на тему: «Формула успішного вибору професії». Цього року гостями клубу були працівники районного центру зайнятості: Огіренко Вікторія Іванівна, Штомпіль Олена Миколаївна та Кутовий Олександр Іванович.

Відкриваючи...