Где скачать Joomla? На JooMix.org

image Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників в Руськополянській загальноосвітній школі №1 було проведено патріотичну конференцію «Май мужність жити, боротись і перемагати». З вступним словом до присутніх звернулась вчитель історії Пономаренко Антоніна...

image13 травня у клубі с. Первомайськ було проведено годину вшанування пам’яті загиблого капітана Андрія Плохого. На заході були присутні учні середніх класів. У ході бесіди діти дізналися про дитячі та юнацькі роки Андрія, про його дитячу мрію стати танкістом. І дійсно - мрія здійснилась... Він працював у Гончарівському танковому гарнізоні на Чернігівщині. Андрій був хорошим сином, батьком, другом.

ghkjuik31 травня до Всесвітнього дня без тютюну бібліотекарі Мошнівської сільської  бібліотеки провели  профілактичну   бесіду на тему «Тютюн завдає  шкоди  тілу,  руйнує  розум,  отуплює  цілі  нації».

На виховному заході з учнями було розглянуто всі чинники, які негативно впливають на стан здоров’я людини яка палить, навколишніх людей, які її оточують, на психологічний, моральний та матеріальний стан людини, що не мало важливо. А також всі...

210520161031Ми до тебе, Тарасе, приходим,

                                                                    покладаєм у квітах вінки,

бо зумів ти своєму народові

показати шляхи на віки.

092222 травня - важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка,  згідно з  його  заповітом, було перепоховано в Україні, на Чернечій горі. Так 155 років тому було  виконано останню волю Великого Кобзаря, де він знайшов "тихе пристанище і спокій".

Напередодні цієї знаменної події в селі Леськи відбулась літературна година "Вклонімося Великому Кобзарю". Захід було проведено біля пам'ятника Т.Г. Шевченку...

IMG_1769Тарас Григорович Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща.

20 травня з користувачами Степанківської сільської бібліотеки  біля книжкової виставки «Великий син великого народу» проведено цикл бесід під назвою «Живи, поете, в славі віковій!», приурочених 155-річниці з Дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі. Слухачі дізнались про історію місця вічного спочинку Т. Шевченка – Чернечу (Тарасову) гору...

599376Щороку в третій четвер травня в Україні святкується Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок…
DSC02399Квітучий травень щороку приносить нам світлі і радісні дати – День Матері, який відзначається в Україні з 1999 року та День Родини.

До цих днів у Червонослобідській сільській бібліотеці проведено святкову годину «Уклін тобі, жіноча доле!» за участю вихованців музичної школи під керівництвом Івана Івановича Завалка.

Учасники заходу дарували матерям і бабусям пісенні дарунки, читали вірші, виконували музичні твори. А також дякували за недоспані ночі, бажали...

unnamedlunnamedkl
unnamedkunnamed

fghopto

Падіння інтересу до читання –  загальносвітова тенденція. В Україні, як і у всьому світі,  підлітки та молодь все частіше відсувають читання книг на 4-6  місце. Юний читач сьогодні – якісно новий тип читача. Змінилися дозвіллєві пріоритети дітей  та молоді, їхні пізнавальні і читацькі інтереси, джерела одержуваної інформації.

То як же  в умовах тотального захоплення суспільства  Інтернетом привити молоді любов до книги? Як...

fhlgh

Ім’я Івана Марчука та його роботи закарбувалися в історії українського мистецтва давно і надовго. Втім, визнанню передували тривалі депресії та заборонені виставки. Рятувало лише бажання мріяти та творити. Дар, подарований Богом, він несе людям все своє життя.

Пропонуємо Вам переглянути відеоролик "Дайте мені тисячу років - і я розмалюю небо", присвячений 80-річчю від дня народження художника Івана Степановича Марчука...

IMG 5615  «Мама, мамочка, мамуся, мати, матінко, матуся називаю я тебе, рідна ненечко моя!», - такими словами розпочалась святкова година, присвячена Дню Матері та Дню сім'ї, проведена 11 травня в Сагунівській сільській бібліотеці  з учнями 7 класу. Бібліотекар розповіла про запровадження Дня Матері. Під час свята діти розповідали про своїх матусь, читали вірші про мам. По закінченні заходу Таїсія Миколаївна звернулася до дітей: «Шановні діти! Бережіть своїх матерів! Знайте, що ранню...

DSC 1785  11 травня в нашому районі  сталася приємна подія – відкриття в Черкаській районній дитячій бібліотеці «Кімнати першої книги».

 «Кімната першої книги» - це перш  за все цілеспрямовано організований простір, в якому дуже легко сконцентруватися на книзі. Для наймолодших  діток та їх батьків був  облаштований  книжково-ігровийкуточок зі зручними  меблями та цікавими книжками.

Наразі  «Кімната» - це  своєрідний...

DSCN0886Нещодавно Черкаське представництво проекту «Київський діалог» оголосило результати Другого конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» в Черкаській області, в якому взяли участь 22 громадські організації та благодійні фонди з 10-ти міст та сіл Черкащини.

Загальний розподілений фонд конкурсу міні-грантів складає 58201,00 грн.

Конкурсна рада прийняла рішення підтримати в 2016 році шість організацій та проектів, серед яких і...

image001Весна квітками вистеляє

Для Перемоги всі поля.

І ветеранів прославляє,

І вас вітає вся земля.

Ви сил своїх не шкодували,

Ішли у бій за майбуття,

І Перемогу здобували

Заради миру і життя.

   Саме такими словами розпочалася година пам’яті «Ми низько вклоняємось Вам», яка  пройшла 6 травня в Первомайській сільській бібліотеці, присвячена вшануванню пам’яті тих страшних воєнних років. На всі часи, на всі покоління запам’ятається людям війна. Війна завжди прокляття і...

fgohjp

Внесок Юрія Іллєнка в розвиток і розбудову українського кінематографа ХХ століття важко переоцінити: режисерська, операторська, сценарна діяльність, пошуки в царині кінотеорії, робота щодо організації української кіносправи. Творчість видатного майстра, стала знаковою не тільки для українського кінематографа, але й увійшла до скарбниці світового кіномистецтва ХХ століття. А ще Юрій Іллєнко був одним із творців нового напряму в кінематографі — "українського поетичного кіно"...

 

Пропонуємо Вашій увазі збірку методичних рекомендацій, розроблених Українським інститутом національної пам'яті та свалені Міністерством освіти і науки України щодо відзначення пам'ятних дат історії України у ХХ столітті, жертв тоталітарних режимів, для використання в роботі.

jhuyk23

1317386797

До першого випуску рекомендаційного покажчика «Юридичний компас – для Вас» включені найважливіші документи та статті, що друкувалися в періодичних виданнях за період з 2014 року по квітень 2016 року.

Для зручності в користуванні покажчик поділено на три розділи та вісім підрозділів. Видання налічує 75 позицій бібліографічних записів, що мають суцільну нумерацію.

Рекомендаційний покажчик адресований широкому загалу читачів.

IMG_5868Відповідно до плану роботи, 27 квітня на базі Черкаського РОМЦ бібліотечної та краєзнавчої роботи відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників за темою «Використання традиційних та новітніх технологій при наданні інформаційних послуг користувачам».

Семінар розпочала директор центру Валентина Канюка, яка ознайомила присутніх зі Стратегією розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України» та Довгостроковою...

image00126 квітня в Первомайській сільській бібліотеці відбулася година скорботи «Дзвони Чорнобиля», присвячена 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Ніч 26 квітня 1986 року стала для ліквідаторів аварії фатальною, вони рятували атомну станцію, рятували Прип’ять,Чорнобиль, всіх нас. Пям’ять про наших земляків, померлих в результаті наслідків Чорнобильської катастрофи, назавжди залишиться в наших серцях.

Під час заходу учні переглянули шокуючі кадри трагедії...