Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00
п'ятниця – з 8-00 до 15-45
Вихідний – субота, неділя
Email:
Зв'яжіться з нами
Київська княгиня Ольга першою на Русі прийняла християнство. Її онук князь Володимир, прагнучи об’єднати киян вірою, спершу встановив на київських пагорбах пантеон з язичницьких богів, головним з яких був Перун. Згодом відрядив Володимир послів, аби подивилися, як служать Богу в різних землях. Посли розповіли, що найкраща служба – у храмах Візантії. Тоді Володимир звелів охрестити всіх киян, а ідолів – повалити і скинути в Дніпро. В пам’ять про цю подію 2008 р. 28 липня було проголошене...
Валерій Михайлович Кикоть – поет, прозаїк, перекладач. Його поезія та проза наповнена філософським змістом, ліричністю. «Творчість так просто не дається», - зізнається Валерій Михайлович. – «Її не сплануєш, не передбачиш. Вона відбирає чимало життєвої енергії. Заболіла душа – от і шукаєш для неї ліків. І тоді найкращими ліками від душевного і фізичного болю стає поезія». Твори В.М. Кикотя вражають довершеністю форми, спробою зрозуміти Всесвіт, прості істини в складній філософії життя:Світ – це зеркало, я вдивляюся в нього…
В 2016 році виповнюється 110 років від дня народження славетної дочки українського народу, натхненної поетеси, щирої патріотки та громадського діяча Олени Іванівни Теліги.
Ім’я Олени Теліги не так давно повернулося у нашу літературу та історію. Десятки років в Україні про неї нічого не було відомо, адже за часів тоталітарного режиму за нею міцно закріпилось тавро «ворога народу».
Проживши життя коротке, але насичене, Теліга довела, що за свою країну не шкода віддати і найцінніше – життя...
Купайло, Купайло!
Де ти зимувало?
Зимувало в лісі,
Ночувало в стрісі,
Зимувало в пір’ячку,
Літувало в зіллячку.
2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, відповідний Указ підписав президент України Петро Порошенко. Як зазначається в Указі, голова держави прийняв таке рішення «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до