Где скачать Joomla? На JooMix.org
joomla 3.0
Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас
01 / 05

Про нас

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00

п'ятниця – з 8-00 до 15-45

Вихідний – субота, неділя

Email:

Зв'яжіться з нами

{loadposition mailme}
{loadposition map}
02 / 05

Про нас

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00

п'ятниця – з 8-00 до 15-45

Вихідний – субота, неділя

Email:

Зв'яжіться з нами

{loadposition mailme}
{loadposition map}
03 / 05

Про нас

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00

п'ятниця – з 8-00 до 15-45

Вихідний – субота, неділя

Email:

Зв'яжіться з нами

{loadposition mailme}
{loadposition map}
04 / 05

Про нас

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00

п'ятниця – з 8-00 до 15-45

Вихідний – субота, неділя

Email:

Зв'яжіться з нами

{loadposition mailme}
{loadposition map}
05 / 05

Про нас

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер – з 8-00 до 17-00

п'ятниця – з 8-00 до 15-45

Вихідний – субота, неділя

Email:

Зв'яжіться з нами

{loadposition mailme}
{loadposition map}
skype

IMG 0766 Вже стало доброю традицією кожного року під час весняних канікул відзначати   Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Тиждень книги - це знайомство з новими книгами,   з  улюбленими та новими авторами, змістовне дозвілля. Всеукраїнський тиждень дитячого читання проходив цього року і в Леськівській сільській бібліотеці. Розпочався він  святом книги "Книга - мудрий вірний друг, книга  знає все навкруг".

IMG 5807    29 березня до Черкас вперше завітав відомий український письменник, драматург, автор найкращого роману десятиліття «Століття Якова» - Володимир Лис разом зі своєю дружиною, відомою письменницею Надією Гуменюк.

    Творча зустріч проходила в Черкаському художньому музеї за сприяння Молодіжної громадської організації «Книжковий маестро».

    І звичайно ж, працівники методичного центру не змогли не скористатися такою нагодою...

SAM 2733

    Традиційно всі бібліотеки  України в березні місяці, під час весняних канікул проводять Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Своєю історією ця традиція сягає далекого 1944 року. Серед його завдань — заохочення дітей до систематичного читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури.

    Цьогорічний Тиждень в Мошнівській  сільській бібліотеці  був...

simirenkoЗНАЙОМТЕСЬ!

Біографічний нарис

до 225-річчя від дня народження Федора Степановича Симиренка (1791-1867)

«З кріпаків – у власники заводів»

переглянути тут

Актуально!

23 березня Вячеслав Кириленко презентував на Уряді стратегію розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України»

 
IMG 1306

«Яке це щастя жити в білім світі

І Батьківщину палко так любить.

Для мене вистачить одної тільки миті

На цій землі із гордістю прожить»

Мусієнко М.

            На поетичному Олімпі Черкащини серед інших славних імен, але, може, менш відомий для широкого кола читачів, живе «Письменник від землі», «

week

Друзі, нагадуємо, що в бібліотеках Черкаського району з 22 по 31 березня проводиться Тиждень дитячої та юнацької книги

план заходів завантажити тут  word

DSC02356lll

     Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Червонослобідській сільській бібліотеці відбулося розширене засідання юнацького клубу «Едельвейс» на тему: «Туберкульоз легше попередити, ніж вилікувати». Керівник клубу Ярошенко Н.І. поінформувала присутніх про стан захворюваності в Україні і нашому районі та необхідність підвищення  рівня обізнаності населення про шляхи попередження захворюваності.

VS0n6ofWgM4Поезія – це той дзвінкий струмок,

Що витікає з надр душі твоєї,

Це мрії у тлумаченні думок,

Що з вірою вселяться в надію!

Поезія – це струни відчуттів,

Це музика Вселенської любові,

Поезія – це скарб усіх віків,

Це діамант величиною в слово!

Ігор Федчишин
   

     Поезія – найважливіше

IMG 20160318    До Тижня дитячої та юнацької книги за ініціативи бібліотекаря Хацьківської сільської бібліотеки спільно з будинком культури та за підтримки сільської ради пройшов конкурс для учнів молодших класів на кращу поробку на тему «Мій улюблений герой». В конкурсі взяли участь 17 учасників.
    Перед початком конкурсу кіномеханік будинку культури К. А. Ключка...
SAM 2485
    Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. З нагоди цього дня в Мошнівській сільській бібліотеці відбувся «День  поезії».
    Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якомога більше широку суспільну увагу. Всесвітній день поезії покликаний дати можливість ширше заявити про себе  молодим  поетам.
IMG_1239

Юридичні знання сьогодні необхідні всім. Але правовий всеобуч справа непроста. Щоб краще зрозуміти багато правових питань, орієнтуватись у законах та інших нормативних актах, уміти захищати себе у різних життєвих ситуаціях та краще зрозуміти свої обовязки перед суспільством в рамках Декади правових знань Степанківською  сільською бібліотекою проведено низку заходів.

За словами дослідників, в 2016 році сповнюється 1000 років від першої писемної згадки про існування й діяльність на Святій Горі Афон першого давньоруського монастиряКсилургу, через який здійснювалися духовні та культурні взаємозв’язки між КиївськоюРуссю та осередком православного чернецтва й духовності на Афоні. 

 

Деякі батьки почуваються розгубленими вже із самого початку, а хтось втрачає впевненість у собі дещо пізніше. Де їм шукати допомоги?

До Вашої уваги 16 кращих книг по вихованню дітей та підлітків, на які варто звернути увагу.

091745«Найперші твори, які починають читати дитині, - казки. Адже саме завдяки казці, ми стаємо добрішими, навчаємося бачити красу навколишнього світу, засуджуємо зло. Казки супроводжують нас усе життя. Їх люблять не тільки діти, а й дорослі. Слухаючи й читаючи казку, ми потрапляємо в чарівний світ, де відбуваються дива. Сьогодні ми спробуємо згадати казкових героїв, пограємо у вікторину, дізнаємося багато нового та цікавого, відпочинемо

      DSC023351 Під час Шевченківських днів із 2 по10 березня, у Червонослобідській сільській бібліотеці проходив літературний бібліоквест «Шевченкіана – 2016».
   Квести цікаві та незвичні тим, що учасники перебувають у постійному пошуку, виконують завдання, відповідають на запитання, вчаться самостійно працювати з книгою. Виконавши одне завдання, учасники одержують підказку для наступного. Завдання квесту цього разу полягали в тому, щоб, відповівши на...

DSCN7164

    В Чорнявській сільській бібліотеці відбулась літературна година з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. В заході прийняли участь учні Чорнявського НВК 1-4 класів та працівники будинку культури – директор Ворона В.І. та художній керівник Хижняк І.І. Також було організовано перегляд літератури «Єднаймо душі словом Кобзаря». Всі, хто захоплюється творчістю Кобзаря, отримали задоволення та були вдячні за проведений захід.

Завідувач бібліотеки
М. Сумченко

IMG_20160311_111051

«Він був сином мужика
і став володарем у царстві духа.
Він був кріпаком
і став велетнем у царстві людської культури.
Він був самоуком
і вказав нові, свіжі і вільні шляхи професорам та книжним ученим»
І. Франко

   З нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка – українського поета, художника, мислителя, борця за відродження Русі-України в Хацьківській сільській бібліотеці пройшов літературно-краєзнавчий фуршет «Тарасові шляхи: невідомий Кобзар». На цьому заході бібліотекар...

6432

    В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить й ім'я великого українського поета, художника Т.Г. Шевченка.
  Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. "Історія мого життя, - писав поет, - становить частинку історії моєї Батьківщини".
   У ці березневі дні до Яснозірської сільської бібліотеки...

P1030131

Пам’ятайте, що на цій планеті,
Відколи сотворив її пан Бог,
Ще не було епохи для поетів,
Але були поети для епох.
Ліна Костенко
                                                          &nbsp...

1035


   «Шевченко не поет, а голос душі українського народу,
Його крик, сльоза і глибоке зітхання, стогін
 і разом з тим поклик гніву того народу»

hjku

     Шевченко для України – не просто народний поет, геніальний митець, доля якого обдарувала багатьма талантами. Значення його слова для нас особливе. Тарас Шевченко – національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, - і в цьому немає перебільшення.
Вже стало доброю традицією в Худяках збиратися 9 березня біля пам’ятника Великому Кобзареві...

DSC02326

    З нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка у Червонослобідській сільській бібліотеці відбувся конкурс читців-декламаторів віршів великого поета «Ми тебе не забули, Тарасе». Цей конкурс проводиться щорічно з метою популяризації творчості Тараса Шевченко, виховання любові до України і рідного краю.
У бібліотеці звучали вірші у виконанні учнів загальноосвітніх шкіл...

 

    1230Впродовж лютого місяця за ініціативи Степанківської сільської бібліотеки спільно з будинком культури за фінансової підтримки сільської ради проходив конкурс на кращий малюнок до Міжнародного жіночого дня 8 березня під назвою «Листівка для мами».
   У конкурсі взяли участь 11 учасників. Оцінюючи їхні роботи, організатори конкурсу ще раз переконались, яка ж все таки у Степанках талановита молодь.
  Тож ми з великою радістю оголошуємо переможців...

0609

     Щовесни ми вшановуєм пам'ять Шевченка. Тарас Григорович Шевченко - велика й невмируща слава українського народу. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі, любові до свого народу, до України. Золотими літерами вписане ім'я славетного Кобзаря, великого сина українського народу, поета-революціонера Т.Г. Шевченка в історію вітчизняної і світової літератури.
&nbsp...

0294     Щороку в березні відзначається Міжнародний жіночий день - день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічніі соціальні права.
    Своїм корінням жіночий день сягає у багатовікову боротьбу жінок за участь у житті  суспільства нарівні з чоловіками.
    У Яснозірській сільській бібліотеці до  Декади правових знань проведено правову годину "Жінка і закон". Присутні ознайомились з викладкаю матеріалів  на дану...

     093325«Діти - це найдорожчий скарб нашої держави, її гордість, надія, опора. Їх становлення та зростання має велике загальнодержавне значення і являється абсолютним пріорітетом». Це перші рядки з книги, присв'яченої талановитим дітям Черкаського краю.
     Творчий, інтелектуальний потенціал людей – є рушієм прогресу суспільства, тому обдарованість необхідно своєчасно виявити і розвивати. Ось і в Хацьківській сільській бібліотеці

     111238До декади правових знань, а саме до Міжнародного жіночого дня в Хацьківській сільській бібліотеці відбулась інформаційна година для 9 класу Хацьківської ЗОШ, де бібліотекар – Тетяна Анатоліївна розповідала про права дітей в Україні, згадала пункти з Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини. А молодий вчитель

4611

    З приємністю повідомляємо, що переможець районного конкурсу читців, присвяченого 202-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка - Демиденко Анастасія (с. Хацьки) і на обласному конкурсі читців-декламаторів «Тарасова вершина», що проходив 03 березня 2016 року на базі обласного художнього музею, вразила компетентне журі своєю майстерністю та стала переможцем конкурсу завдяки вдало виконаній літературно-музичній композиції в чотирьох частинах «Покоління».

1134

  Золотими літерами в історію рідної України ввійшло імя великого поета – Тараса Григоровича Шевченка. Чудовним, провісним голосом Одкровення стало для українського народу слово Кобзаря. Воно нагадувало живий, незнищений дух України, вічний чар української мови, здатної творити перлини світової поезії. Сьогодні його вірші засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.
    З нагоди 202 - річниці від дня...

0176На бібліографічний огляд літератури, присвячений дню народження Лесі Українки, до сільської бібліотеки завітали учні 6 класу Байбузівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів разом з учителем української мови та літератури  Рябокінь Світланою Миколаївно.
   На заході читачі пізнали із книг, які є в бібліотеці, про життєвий та творчий шлях української поетеси. Були зачитані уривки з казки-феєрії «Лісова пісня» та вірші за вподобанням дітей. Учні перейнялися художніми...

image001  20 лютого, в скорботний і пам’ятний для країни день в Лозівоцькій сільській бібліотеці відбувся масовий захід, присвячений Героям Майдану.
  …Імпровізована стіна Майдану із синього та жовтого полотнищ. На ній портрети Героїв Небесної Сотні. Розповідь ведучої про ті буремні дні, відеоролик-хроніка Майдану, вірші про учасників тих героїчних подій, хвилина мовчання, запалені лампадки… Присутні на заході юнаки та дівчата відзначили, що сьогоднішнє дійство – це наша вдячність борцям за...
image001Про знаменні дати, події, ювілеї року інформує відвідувачів бібліотеки книжкова виставка «Головні події року». Підрозділи виставки змінюються відповідно хронології подій і дат. Книжкова виставка завжди приваблює читачів повнотою інформації та добіркою друкованих матеріалів.

Завідувач Лозівоцької
сільської
бібліотеки
В.Н.Курінна

image001   100-річчя від дня народження Данила Георгійовича Нарбута відзначено в Лозівоцькій сільській бібліотеці бесідою «Творчий феномен Данила Нарбута» та переглядом відеоролика «Живописний світ Данила Нарбута». Також до уваги читачів тематична поличка «Данило Нарбут – народний художник України, наш земляк».

Завідувач бібліотеки
В.Н. Курінна

2

    Під такою назвою відбулася патріотична хвилинка в Лозівоцькій сільській бібліотеці.
   
Були зачитані імена черкащан – Героїв Небесної Сотні, прочитано вірші про їх подвиги. Ознайомились присутні з книжковою виставкою «України вірні сини», один з підрозділів якої має назву «Революції Гідності вартові».
 
Юнацтво та діти пройнялися патріотизмом та
tyuu10 січня в Лозівоцькій сільській бібліотеці відбулася літературна година «Народ мій завжди буде», присвячена 80 – річчю від дня народження українського поета, лауреата Шевченківської премії Василя Симоненка.
  Першим був перегляд відеоматеріалу «Духовні острови Василя Симоненка», створеного працівниками Черкаського  РОМЦ БКР.
  Далі про голодне і холодне дитинство Василя Симоненка, юнацькі роки, навчання, журналістську роботу на Черкащині та його творчість розповіли...

ck 1ck 2 mincult ck 3logo2 biblshevchenko symonenkolib bibliokids biblassociation