Где скачать Joomla? На JooMix.org

«Україна більша за життя»

54678Бажаючи захистити незалежність суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, добровольці із Самооборони Майдану, згідно рішення їх керівництва, вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки. Так з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

14 березня 2014 року більше п’яти сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон. Так і розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу.

Сьогодні ми вшановуємо цих людей за їх мужність і героїзм. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: кіборги Донецького аеропорту, Іловайський котел, Мар'їнка. До цього дня у Кумейківській сільській бібліотеці з учнями 6-9 класів було проведено годину мужності «Україна більша за життя».