Где скачать Joomla? На JooMix.org

Черкаській області - 65

cs1У січні 2019 року виповнюється 65 років з часу утворення Черкаської області. Черкащина – унікальний історичний край, який цілком справедливо можна вважати серцем України. Вона має велику славетну історію, овіяну численними подіями і багатьма легендами. Її історія тісно пов’язана з історією нашої держави, за яку боролися тисячі наших земляків.

З метою ознайомлення користувачів із славетною історією та сьогоденням нашого краю та з нагоди ювілею у Червонослобідській сільській бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки «Квітуй, Черкащино моя».

Читачі ознайомилися з якісними ілюстрованими виданнями про нашу область. Зокрема, з книгою «Черкащина – серце України», яку подарував бібліотеці співавтор Василь Мельниченко, доцент, кандидат історичних наук, член Національної спілки журналістів України.

Почесне місце на виставці зайняла книга «Черкащина: історія краю та його людяності», співавтором якої є житель нашого села, краєзнавець Олексій Компанієць. Книга подарована бібліотеці з автографом автора.

cs2cs3