Где скачать Joomla? На JooMix.org

ru/DSCF3232.Нелегкими і сумними спогадами відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Вергунах. Їх, учасників-ліквідаторів з сіл Вергуни та Нечаївка, залишилось лише 32.

Більшість уже знайшли вічний спочинок від земних життєвих турбот, пекучого болю, нескінченних хвороб «нагороджених» «мирним атомом». Пам’ять про них відзначили покладанням квітів до меморіалу Героям-Чорнобильцям, що знаходиться в центрі села Вергуни. Продовжили – у затишній, домашній обстановці...

IMG_1392114 грудня День вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

День встановлений в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком  ЧАЕС.  26 квітня  1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, що на Київщині, сталася  найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків...

5778

Галина Буркацька – жива легенда Черкаського краю. Новатор сільського господарства, двічі Герой Соціалістичної Праці, вона увійшла в історію нашої держави творцем. Ця визначна жінка вміла керувати, вчитися і навчати інших,  а її трудовий подвиг  оспіваний у піснях та віршах...

68790У Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Мошнівській сільській бібліотеці відбулася виховна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

Бібліотекар розповіла учням про такі поняття як "СНІД", "ВІЛ" та їх ознаки, про відповідальність за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.  

Як наслідок, школярі отримали елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та...

IMG_60796, 7 грудня на базі Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників за темою «Сільська бібліотека – шлях від традиційної книгозбірні до центру інформації».

Розпочала нараду директор методичного центру Валентина Канюка,

8980026 листопада, до Дня пам’яті жертв Голодомору, в селі Думанці о 13.00 відбулось відкриття пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють неначе молот

Немов прокляття ожива

Рік 33-й Голод, Голод.