Где скачать Joomla? На JooMix.org

Незгасна зоря поезії Миколи Негоди - в Степанківській сільській бібліотеці вшанували поета-земляка

41259 січня талановитому черкаському письменнику, прозаїку, драматургу, уродженцю с. Бузуків, заслуженому діячу мистецтв України  Миколі Негоді виповнилося б 90 років.

З цієї нагоди у Степанківській сільській бібліотеці відбулося вшанування визначного поета своєї землі, своєї України. Його з А.2352 Пашкевичем твір «Степом, степом…» став носієм, котрий підняв ім’я письменника до високих орбіт духу нашого народу. Але крім цієї пісні, за котрою поета знали, знають і ще довго-довго пам’ятатимуть у нашій країні й далеко за її межами, у Миколи Негоди за плечима чималий творчий доробок: газетні статті, документальні й художні книги, вірші та поеми про людей свого сьогодення і про легендарні історичні постаті. Тож учасників заходу ознайомлено зі сторінками творчості та життя Миколи Тодосійовича, розповідь супроводжувалась відеосюжетами. До уваги присутніх презентовано книжкову виставку «Наш Микола Негода».

125Цікавим доповненням творчої зустрічі були виступи юних користувачів, які декламували поезії письменника, підготували маловідомі біографічні факти.

І наостанок хочеться сказати, що книгами Миколи Негоди зачитувалися й будуть зачитуватись і люди похилого віку, і наша чудесна молодь, бо вони, за висловом відомої сучасної письменниці Галини Тарасюк, «позначені потужною енергетикою, високою майстерністю і справжністю почуттів».

Альона Недуха
завідувач сільської бібліотеки.