Где скачать Joomla? На JooMix.org

Українські добровольці

imageЗгідно Постанови Верховної Ради України, 14 березня відзначається День українського добровольця.  З метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції, бібліотекар  Сагунівської сільської бібліотеки провела для учнів ЗОШ І-ІІ ст. інформаційну  п’ятихвилинку «Українські добровольці».

Бібліотекар розповіла присутнім, про перший добровольчий батальйон, який був сформований з лав Самооборони Майдану. Згадали й про те, як з середині квітня 2014 року, озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу (зокрема, у Слов'янську,  Артемівську та Краматорську), у відповідь на що Українська влада заявила про проведення антитерористичної операції, внаслідок чого в зону АТО линула чисельна кількість добровольців-захисників, які створювали нові добровольчі батальйони.

Цей день навіки закарбував героїзм українських лицарів, він стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Завідувач бібліотеки
Т.М. Селезень