Где скачать Joomla? На JooMix.org

В Худяківській сільській бібліотеці пройшла літературно-тематична година «Тарасова доля - то правда жива» 

568

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Цими днями, до дня народження Великого Кобзаря, у Худяківській сільській бібліотеці проведено літературно-тематичну годину«Тарасова доля - то правда жива». Присутні слухали вірші поета у виконанні учнів школи, а також познайомилися з новими книгами про Великого Кобзаря. По закінченні літературної години учасники заходу віднесли до пам’ятника Шевченку квіти.

                                                                     Завідувач бібліотеки
Тетяна Овчаренко