Где скачать Joomla? На JooMix.org
Сонце в дитячих долонях
IMG 20180601 103607
Розважально - пізнавальна програма з такою назвою відбулася в Худяках 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Працівники сільської бібліотеки та Будинку культури доклали зусиль, щоб свято стало цікавим та яскравим, тому, що на нього завітали учасники дитячого табору «Ластівка» та діти, які обрали Худяки для відпочинку в дні літніх канікул.
 

Після вступного слова завідувачки сільською бібліотекою Тетяни Овчаренко, привітав дітей та побажав всіляких гараздів сільський голова Роман Василина. Віршем «Літечко» відкрив свято юний декламатор Олександр Бутенко. Далі була святкова програма. Лунали твори у виконанні вихованців вокального колективу під керівництвом Віталія Луговського. Звучали пісні «Вітаєм», «Ми Вкраїни діти», «Грай музико моя», «Мама» та «Мир над Україною». Яскраву колоритну постановку «Барви рідної землі» представили юні артисти народного танцювального ансамблю танцю «Барви» (керівник - Інга Величко).                                                           

В перерві між концертними номерами завідувач бібліотекою Тетяна Овчаренко та бібліотекар Лариса Гуржій провели для дітей літературні вікторини «Кому казка, кому бубликів в’язка» та «Все про Гаррі Поттера». Постановку « Діти за чисте довкілля» представили учасники підготовчої студії Худяківського народного аматорського театру» (режисер – Валентина Кошелко). Далі організатори запросили малечу до гри. Тут були і «риболови», і «сіамські близнюки» і «весела естафета». Всі учасники свята отримали призи та солодкі подарунки від спонсорів свята – Худяківської сільської ради та підприємців села С.В. Джулая, С.О. Суліменка, Б.М. Кошелка, Н.В. Гайдамаки, Н.І.Короп.

IMG 20180601 102104

IMG 20180601 111340

Завідувач бібліотеки

Т.М.Овчаренко