Где скачать Joomla? На JooMix.org

В бібліотеці села Червона Слобода пройшли Шевченківські читання 

1425Напередодні 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Червонослобідській сільській бібліотеці відбулися Шевченківські читання.

Цього разу в бібліотеці зібралися справжні любителі української поезії, палкі шанувальники Шевченкового слова – учасники гуртка5 художнього читання «Живе слово» Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Спочатку учасники гуртка здійснили відеомандрівку «Життєвими і творчими шляхами Т.Г. Шевченка» та слухали розповідь завідувача бібліотеки Наталії Ярошенко про цікаві епізоди із життя видатного поета.

455Потім в читальній залі бібліотеки лунали вірші Великого Кобзаря у виконанні юних любителів поезії. Таємниче звучали рядки поеми «Сон», войовниче – «Гайдамаки», як послання до нащадків та своєрідний гімн визвольної боротьби українського народу – «Заповіт». Адже для кожного поета найвища винагорода – це коли пам’ятають його творчість.

На завершення зустрічі юні читачі за чашкою чаю ще довго насолоджувалися звучаннями пісень на слова геніального українського письменника Т.Г. Шевченка.