Где скачать Joomla? На JooMix.org

Зона комфортного читання у Червонослобідській сільській бібліотеці

20181114 131403   Червонослобідська сільська бібліотека продовжує реалізацію своєї основної місії: створення позитивного іміджу бібліотеки, задоволення інформаційних потреб і запитів користувачів та забезпечення комфортних умов для читання та відпочинку.

   Нещодавно оновлено інтер’єр бібліотеки і створено зону комфортного читання для відвідувачів. Тепер у зручному місці наші користувачі мають змогу переглянути свіжі газети та журнали, познайомитися із новими книгами, просто поспілкуватися і відпочити.

   Доповнює куточок креативна книжкова полиця, на якій постійно змінюються тематичні друковані видання.

   Для задоволення інформаційних потреб читачів книжковий фонд бібліотеки у 2018 році поповнився новими книгами на загальну суму 25 тисяч грн., що закуплені за рахунок коштів Червонослобідської сільської ради.

   Наразі значно зросла вартість друкованої книги, але читачі нашої бібліотеки мають змогу одержати задоволення від читання і вибрати книгу на свій смак. До уваги читачів широкий вибір сучасних українських книг, лауреатів премії «Коронація слова», детективів, жіночих романів, світових бестселерів, класиків зарубіжної літератури. Є у наявності твори за шкільною програмою української і зарубіжної літератури.

   Щорічно завдяки фінансуванню місцевої влади бібліотека забезпечується великою кількістю періодичних видань. В достатній кількості здійснено передплату періодики на 2019 рік за вподобаннями користувачів бібліотеки.

     Тож запрошуємо любителів садівництва і городництва, майстрів художньої вишивки і в’язання, тих, хто цікавиться історією України і зарубіжних країн, шанувальників української книги, детективів та ліричних романів, любителів пригод, фантастики та фентезі відвідати бібліотеку і познайомитися із новими періодичними виданнями та новим асортиментом книг.

20181115 12555620181117 11222820181117 112855