Где скачать Joomla? На JooMix.org

В селі Будище святкували Масляну

425

Цьогоріч, бібліотекар села Будище запропонувала своїм читачам зустріти Масляну за давніми традиціями та на сучасний лад! Влаштувати свято вирішили в Будищенському будинку культури, щоб якомога більше дітей та дорослих змогли взяти участь у святкуванні.

Тож 17-го лютого святково одяглину сцену: тут тобі і піч, і самовари,  і тин, і справжні декорації з українським пейзажем.25

Тут кожен мав свій клопіт: одні накривали столи рушниками, інші розкладали млинці та пироги, зроблені власноруч, а дехто вже займав чергу, щоб першим смакувати святковими наїдками.

Святкова програма була вельми цікавою: ведучі розповідали про історію свята, а поціновувачі смаколиків дещо розгубилися, адже неможливо їсти, коли хочеться сміятися. А потім і танцювати пора, бо однокласники зазивають, а ще ігри народні цікаві треба випробувати.

Добре, що збереглася ця давня традиція зустрічі весни, яку заповідали нам наші предки. По-справжньому казкове і смачне свято, з яким жаль прощатися, але завжди радісно його зустрічати.

    Завідувач  бібліотеки 
        Діана Бабич